Arra P.-10. část

28. března 2008 v 19:27 | Jokolo |  Arra Plachetová - FF
*
Larten se zaraženě a s otevřenou pusou díval na útočníka. Nemohl tomu uvěřit. Malý kluk, který před několika lety žádal Upíra o zasvěcení teď stojí před ním a bodá jeho přítele do zad. Ten malý Leopard, který přísahal, že ho zabije teď stojí před ním se slabě nachovou tváří a s tím samým zlem v očích, který už měl před tak dlouhou dobou.
"To koukáš, co? Zase se setkáváme. Dyť sem řikal, že se pomstim, ne? A víš co sem řikal ještě? Že tě zabiju! A to taky udělám!!!!" zlomyslně se zasmál Steve. A sekl po něm krátkým mečem, který byl ještě od Vanezovi krve.
Larten uhnul a se vztekem ve tváři se díval na bezvládné tělo Vaneze, které se řítilo k zemi.
"Ty parchante mrňavej!!!!" zařval Larten a hodil po něm nůž. Leonard cuknul hlavou, jako by to žádný jiný člověk nedokázal. Upír si všiml, že bitva už se blížila ke konci. Pouze pár Vampýrů se bilo do posledního. Tihle poslední Vampýři stáli v kruhu kolem jámy a Upíři se kn nim pomalu blížili. Kolem kruhu bylo ještě pár dalších bojovníků. Vyvíjelo se to pro ně dobře. Larten se rozhlížel, ale pak musel rychle uhnout před mečem Steva, který mu chtěl useknout hlavu.
Larten uhnul hlavou a zespode udělal výpad. Nemohl se ale moc hýbat od rány ve stheně a v rameni, kterou mu udělal Vampýr, na kterého skočil Vanez.
Steve nestačil uhnout a koupil to do boku. Zařval a otočil se směrem ke kolečku.
Najednou zaječel:"GANNENE!!!!" otočil se jeden Vampýr s dlouhými tmavými vlasy a když uviděl, co se děje se Stevem, rozeběhl se směrem k němu a Lartenovi. Larten vrhl po Vampýrovi jeden nůž, ale netrefil se.
Vampýr jménem Gannen pořád běžel směrem k nim. Nezastavila ho ani hradba Upírů. Zuřivě kolem sebe sekal mečem a zabíjel všechny bez vyjímky. Proběhl hradbou a hodil meč po Upírovi, který se za ním rozběhl. A bohužel se Upírovi meč zapíchl do hlavy. Tenhle okamžik využili Vampýři k útoku. Vandža ale zareagoval rychle a trefil šurikenem lano, kterým byly připevněné klece ve stropě a sestřelil je dolů. Pár Vampýrů se leklo a spadlo do jámy a některé Vampýry strhli klece a lana sebou do jámy. Stejně se Vampýři bili do posledního. Mezitím ale doběhl Gannen ke Stevovi s Lartenovi. Larten se pokoušel v běhu Vampýra seknout a rozeběhl se také. Steve se mu ale postavil do cesty a Larten přes něj upadl dolů. Lartena dopadl na hlavu a nemohl se hýbat, protože si zlomil pravou ruku a nohu.
Gannen, mezitím co nakládal Steva na záda se divným pohledem podíval směrem k Vandžovi a v očích mu vyhrkli slzy. Rozeběhl se ke dveřím a cestou se k nim připojil Vampýr Glalda. Lartena si nikdo nevšiml. Pouze jedn Vampýr, který se schovával se teď rozeběhl k Lartenvoi, který se nemohl hýbat. vytáhl si malou kudlu a chtěl s ní Lartena propíchnout skrz naskrz!!!
V tu chvíli mi ale do ruky vlétl šuriken a zachránce Vandža znovu přiběhl na scénu.
Vampýr ale ještě stačil kopnout do Lartena, těsně předtím než mu vlétl šuriken i do krku.
Larten vyjekl bolestí a kutálel se směrem k jámě. Ječel bolestí a doufal, že si ho někdo všimne. tak se ale nestalo. Dokutálel se až k okraji jámy a vůbec nezpomaloval. Poslední co viděl, byli vražedné kůly s napíchanými Vampýry a s jejich krví. Larten si ještě vzpomněl na Parise, Vandžu a na ostatní a co se jim asi stalo. Pak se rozloučil se životem.
*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 oslík oslík | 16. června 2008 v 17:36 | Reagovat

12! :-( hele co ti vychází z češtiny? Myslim 4? To neni tak hrozný..a stejně, věština z těch chyb co máš tady jsou jen překlepy, ale normální hrubky se tady taky snadno najdou..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.