Arra P. 5. část

15. března 2008 v 17:18 | Mr.Prdel |  Arra Plachetová - FF
V síni smrti stála osamocená osoba. Kolem ní nikdo nestál. Ani nebylo nic slyšet. Pouze těžké oddechování upírky a cupitání pavouků ve třech bednách před ní.
Vešla do "Bludiště". Za ní se zavalil kámen. Uvnitř byla naprostá tma. Vůbec nevěděla, jak má začít. Všechny rady, které dostala se jí vypařily z hlavy. Šla prostě rovně. 3la dlouho pořád rovně a nevšímala si odboček.
Nevěděla, jak dlouho už je vevnitř. Věděla jenom, že už by měla zrychlit. Za rohem rostl lišejník. Apoň trocha světla!!
Najenou jí kolem nohy něco zasvištělo. V první chvíli si myslela, že je to myška, ale když uviděla šedivého osminohého tvora se žlutými tečkami na zádech, došlo jí, že je v bludišti více než dvacet minut. A to ještě vůbec nepokročila. Nenašla vůbec nic.
Otočila se za sebe a tam uviděla nejméně 100 pavouků, kteří k ní cupitali nadměrnou rychlostí. A pak udělala to nejpřirozenější, co by každá žena, která se bojí pavouků udělala. Rozječela se.
Pavouci ji naskákali po celém těle, ale vůbec jí nekousali, ale srazili na zem.
Nechápala, co to dělají. A pak to uviděla a vše pochopila. Oni jí jenom přidržovali pro obřího pavouka, který se blížil k ní.
Vlezl jí po paži ke krku, vycenil nejméně dvsceticentimetrové tesáky, napřáhl se a.............
To Be Continued!!!
*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 oslík oslík | 16. června 2008 v 16:45 | Reagovat

Teda..to je srabka že zaječela..chudáci pavouci ještě by mohli ohluchnout..ale zase ty chyby, asi tě to trochu štve že ti je furt připomínám ale mě to prostě nedá:

1)síň smrti..něco s toho by nejspíš mělo bejt velký S

2)Šla-ty tam máš 3la

3)Apoň-aspoň

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.