Duben 2008

Larten H. - 2. část

23. dubna 2008 v 22:08 | potihcpd |  Larten Hroozley - FF
"Mika je mrtvej!!! Zabil ho ten Steve! Ten Pán Vampýrů!". Larten vyběhl na chodbu. Uslyšel zprávu, kterou řval jeden upír po celé hoře. Jeho zlost, která před několika hodinami trochu opadla teď znovu začala soptit. Ten kre*én! Ne, že by Larten Miku přímo miloval, ale byl to upír. A zabil ho ten malej parchant! "Já ho uškrtim! Tu malou kur*u musím zabít! Musím pomstít všechny jeho oběti do prd*le!!"
*
Vandža někoho zaslechl. Poznal v tom výkřiku Lartenův hlas a byl neskutečně naštvaný. Zavolal na Arru, aby rychle s nim běžela zastavit Lartena, ale bylo už pozdě. Larten zaběhl hluboko do chodeb a běžel směrem k východu hory. To je v pytli! "Musíme ho dohnat!" křikl na Arru. Domluvili se, že se rozdělí a půjdou ho najít. Nevěděli, že chytit ho bude tak těžké...
*
Larten chytil stopu. Chtěl se rozeběhnout po stopě, ale zarazil se. 200 metrů od sebe uviděl vampýra. Rozhodl se, že ho bude sledovat.
Po dvou hodinách vampýr došel do vesnice. Vlezl do nějakého domu. Larten ho sledoval. Zjistil, že se šel jen napít a tak čekal. Za 10 minut vampýr pokračoval v cestě. Když došel do města, vůbec nepřemýšlel a vydal se rovnou k opuštěnému domu na konci města. Vlezl dovnitř. Larten zde uviděl asi 10 vampýrů, kteří si spolu povídali: "Víte, že Mika zemřel?! Zabil ho prý náš Steve" hlásil vampýr, kterého Larten sledoval "Ten se učí rychle! Musíme ty upíry vyvraždit! Ještě však nesu jednu špatnou správu, že zemřel Gannen, věčný ohránce Steva! Nyní je Steve někde sám, ale (vampýr se zasmál) doufám, že vraždí ty chudáčky upíry...když to zvládne i malej kluk, tak nevim kam spějou...!". Larten se naštval. Rozhodl se, že je tam všechny pozabíjí. Pomsta bude sladká!
*
"Vzdejte se, tady policie!" překvapení vampýři zvedli ruce nad hlavu. Jeden z nich uviděl v okně Lartena, který se na něj šklebil a mával s anonymním dopisem v ruce. Ten šmejd! Já si myslel, že mě někdo sleduje...
"Konečně jsme tu bandu chytili! Až to řekneme seržantce! To bude nejmíň povýšení!". Plukovník přešel do vyslýchací mistnosti. "Tak co, už jste se rozhodl mluvit pravdu? Budeme to brát jako polehčující okolnost, ale to vám při vašem obvinění nepomůže. Dvacet osm vražd na krku je poměrně hodně!". Vampýr mlčel. "Dobře, tak tedy navrhuji elektrické křeslo a i to je pro vás moc mírné..." do místnosti vešla seržantka a promluvila "...vy byste si zasloužil tak mučení minimálně...to nám ale zákony nedovolují, tak to bude tedy jen to elektrické křeslo!" "Prozraďte nám, kdo je ještě součástí té vaší "sekty"?". Mlčení pokračovalo. "Je mi tedy líto, pošlete dalšího, třeba bude chytřejší!"
*
Larten dorazil na místo smrti Miky. Stále tam byla ještě krev a byl tam kříž připomínající mrtvého upíra. Stále byl naštvaný, ale smál se tomu, co provedl těm vampýrům. Když prověřil celou mýtinu našel ve křoví známky stop. Stopy pokračovali dál a Larten si dovtípil, že to asi budou Stevovi. A mám tě ty zmetku...

Larten Hroozley - 1. část

17. dubna 2008 v 19:16 | potihcpd |  Larten Hroozley - FF
Poloupír hleděl do údolí. Jeho silueta se rýsovala na nevysokém, ale strmém kopci. Jeho červený plášť se blýskal a vyjímal v posledních paprscích zacházejícího slunce. Normálně takhle brzo Larten nevstával, ale dnešní noc bude dlouhá...musí toho strašně moc stihnout. Proč mu to jen Seba dělá. Myslel si, že když se stane upírem, tak bude silnější a lepší, ale pít krev...ble! A jeste k tomu lidi nemají rádi upíry v této době. No jo, je toho moc na 20-ti letého mladíka...
*
To vše se Lartenovi promítalo v hlavě. Takové byly jeho úplně první vzpomínky na upíry. A nyní to má skončit? Larten se rozhodl, že to tak nenechá. Odrazil se, nadechnul a hbitě zamířil jednou chodbou vodního tunelu. Plaval potopený asi pět minut. Rychle mu docházel dech. V poslední chvíli však jeho upíří štěstí zabralo a on vrazil do kříže na stěně. Okamžitě se i s vodou vyplavil ven z vodního bludiště. Poslední co slyšel než upadl do bezvědomí, byl křik Seby: "Já jsem věděl, že to dokáže, já to věděl!!!"
*
Co na něj ten kluk tak zírá? Kdyby se alespoň díval na jeho pavoučici, ale on kouká jen na něj, jemu do očí! V tom bude něco nekalého!
Vystoupení skončilo. Larten zalezl do zákulisí a pan Topol pokračoval v programu. Bylo fajn žít v Circo Monstruoso. Larten měl, kde spát, měl zde své přátele a našel zde pochopení, ne jako ve světě. No jo, byl to prostě cirkus stvůr.
Pan Topol se loučil s posledními návštěvníky představení. Larten zrovna procházel krajní chodbou, když něco zaslechl. Byl to dialog dvou dětských hlasů. Larten se přiblížil a uslyšel jen kousek rozhovoru: "Já tam prostě musím jít! Musím si jít ověřit mě úvahy. Jdi domů Darrene a počkej tam na mě. Snad brzy příjdu!" Ozval se něčí hlas. "Ne neblbni Steve! Vždyť se ti tady něco může stát. Půjdem radši domů..." ozval se hlas druhý. Steve však neoblomně pokračoval: "Bude to jenom chvíli. Jestli chceš počkej před kinem, ale rozhodně nechoď za mnou! Chci si to užít sám..."! Potom uslyšel rozcházející se kroky. Larten výběhl na hlavní chodbu a trochu se polekal. Uviděl toho chlapce v hledišti! Co mu asi Steve chce?
*
Larten uslyšel smluvené znamení a vyběhl ze skříně. Murlogh se polekal a vytáhl zbraň. Latren byl naprosto v klidu a bez problémů šíleného vampýra zabil! "Dobrá práce!" pochválil ho Darren "Teď bychom ho měli někam ukrýt!". "Hodíme jeho tělo do kanálu, na jeho oblíbené místo, když se mu tam tak líbilo!" řekl Larten.
*
Larten uslyšel hlasy: "Lartene slyšíš mě?" poznal Ařřin hlas. "Pane Hroozley jste v pořádku?" přidal se Darren. "Ještě , aby to tenhle klikař nezvládl!" usmíval se Vandža.
Larten se probral ze svých mldob a posadil se. "Co se stalo?" řekl. "No víš jak tě shodili do tý jámy s kůlama. Tak ty ses, tedy spíš tvůj plášť se zachytil a hranu díry a v poslední chvíli tě tady pan Shan vytáhl!". "ak dlouho jsem spal?". "Asi hodinu" pravil Vandža. "Měli bychom se vrátit do Síně Smrti a bojovat s vampýry. Třeba ještě přežili nějcí upíři." řekla Arra. Vydali se směrem do Síně Smrti...
*
"Á známý pan Hroozley! Těší mě že jsme se setkali. Já sám zabiju Lartena Hroozhleyho!!! To až budu vyprávět" řekl nějaký vampýr. Najednou ze shora seskočil Vanez a shodil vampýra do jámy. "Tak už se zase setkáváme!". V tu ránu Vanez vyvalil oči a Larten uviděl ostrý konec dýky, která probodla Vanezovo srdce. Larten Uslyšel zlý smích. Podíval se na vraha Vaneze a zařval: "Ne!!! Proč ty Vanezi?! Ty hnusná svině!!!. Larten se rozeběhnul na Steva. Chvíli spolu bojovali a když mu Larten rozsekl bok, Steve zařval: "GANNENE!". Stev utekl a naskočil Gannenovi na záda. "To si spolu ještě vyřídíme Steve Leonarde!!! Ty hnusná svině, já tě dostanu!!! To ti přísahám!". Potom si kleknul k Vanezově tělu a začal truchlit a řvát nadávky na adresu Steva!

Výhra vyplacena!

16. dubna 2008 v 17:27 | potihcpd |  Tenhle Blog
Ano, je to tak! V pondělí 14. 4. 2008 dostala naše redakce email od šťastného výherce, který nam oznámil, že vyhrál soutěž o tisícátého návštěvníka! Přiložil i screenshot toplistu, takže se nejedná o žádný podvrh. další soutěže, které budou vyhlášeny v budoucnosti, budou včas oznámeny na těchto stránkách. Děkujeme všem věrným návštěvníkům a gratulujeme vítězi. Přejeme hodně zdaru a zábavy při společném prohlížení těchto stránek do budoucnosti. Budeme se snažit tento web stále více zdokonalovat. A nakonec chci ještě upozornit, že nás ke konci června tohoto roku čeká veliká změna. Více vám neprozradím, nechte se překvapit. Váš tým adminů těchto stránek

Nepřítomnost admina!

14. dubna 2008 v 16:30 | potihcpd |  Tenhle Blog
Kvůli tomu, že se mému spoluadminovi a současnému vlastníku stránek rozbil počítač a bude spraven nejdříve za měsíc, vlastním prozatím tento web já, spoluadmin potihcpd. Nijaké velké změny to neznamená, pouze jen pište místo na podporads@seznam.cz na mail v.chrast@seznam.cz ! Soutěž o tisícátého návštěvníka pište na mail podporads@seznam.cz ! Články budu přidávat taky jen já, tak se prosím nedivte, že jich bude míň a že tu možná nebudu každý den. Doufám, že to nijak nepoškodí provoz webu.
Děkuji za pochopení a za případné problémy se omlouvám!
Admin potihcpd

Steve Leonard a vampýři - Závěr

11. dubna 2008 v 17:24 | potihcpd |  Steve Leonard - FF
Steve se ohlídl. Za ním se tyčila Upíří hora. Gannen mu právě slinami ošetřoval poraněný bok a rána se rychle hojila. "Kam půjdeme?" zeptal se Steve. "To opravdu nevím. Ale teď jsme vyhnanci a jestli nás bude pronásledovat Larten, tak to bude velmi těžké uprchnout!" Gannen tímto Steva moc nepotěšil.Steve si řekl, že už radši bude zticha a spolu s Gannenem vyrazili zpět do civilizace...
*
Mika podpíral Lartena, který se málem zhroutil. Larten řval sprostá slova na adresu Steva. "Nemůžeme ho pustit ven. Ještě by mohl udělat nějakou blbost. Necháme ho v hoře a ty Arro s Darrenem se o něj budete starat! Ano?" řekl Mika. Darren přikývl a Arra po chvíli trucovaní přikývla s nevrlým pohledem taky. "Nebude to na dlouho. Jen co se uklidní" pravil Mika, aby vrátil Aře úsměv do tváře. Mika je tam nechal samotné a řekl, že musí jít vyřídit pár důležitých věcí.
*
Došli k městu. Přivítal je jeden vampýr a zalezli si do sklepa jedné budovy. Bylo tam ještě pár dalších vampýrů. "Tady zůstat nemůžete!" řekl nějaký vampýr "Tady by vás našli..." dodal jiný. Gannen jim dal zapravdu. Příští noc vyrazili, předtím se samozřejmě napili krve nějaké dívky, pryč z města. Večer došli do nějaké jeskyně. Připravili se ke spaní, když v tom něco prozářilo noc.
*
Svit baterky Steva úplně oslepil. Někdo zařval: "Vyvražděme ty upíry!!! Ať poznají co je to smrt!!!" Gannen stihl jen zblednout ve tváři a lovci upírů zajali Steva i jeho. Odvedli je ven z jeskyně a přivázali ke stromu. Zapálili oheň a začali nahlas komunikovat. Asi po hodině Gannen něco uslyšel. Podíval se do křoví a od tuď vylétli přesně mířené šurikeny a přeřízly lano. Gannen pomohl Stevovi, ale když už byli volní, lovci si jich všimli. Rozběhli se k nim a ze křoví vylítly další šurikeny. Steve na nic nečekal a vlezl Gannenovi na záda. Gannen se rozeběhl a začal míhat. Bitva venku stále pokračovala, ale Steve už viděl jen tvář zachránce. Poznal v něm Vandžu Pochoda!
*
Běželi celou noc až doběhli na nějakou mýtinu. Sedli si na kameny, aby si odpočinuli. Proseděli tam asi hodinu. Potom ale nic nerušené ticho přerušilo křupání větviček. Gannen zamumlal Stevovi, aby se schoval. Z křoví vylétl nejprve šuriken a za ním Mika. Šuriken minul Gannena, ale údiv ze setkání nemohl Gannen skrýt. "Kde máš toho tvého kamarádíčka, co zabil Lartenova přítele? Pokud mi ho vydáš, nic ti neudělám!" Gannen zakroutil hlavou a vytáhl si dýku. Mika si vzal velký meč. Začal boj!
*
Nejprve Mika vykrýval Gannenovi útoky, ale potom najednou zaútočil na hlavu. Gannen to vykryl. Znovu zaútočil, ale dýka se zlomila. Hodil ji po Mikovi toho, to trefilo do paže. Rozzlobil se a zařval: "Dej mi toho parchanta a nechám tě žít!!!" Gannen polil pot, ale mlčel. Mika se napřáhl a probodl ho. Gannen se svalil na zem. Mika nechal meč v Gannenovi, ovšem nevěděl, že je to jeho osudová chyba...
*
Steve vyběhl ze křoví a zarazil Mikovi klacek do břicha. Potom asi ještě další tři. Mika krvácel, ale mluvil výhružně na Steva: "Tohle ti neprojde Steve Leonarde!!! Upíři si tě najdou a pomsta Lartena bude strašná!!! Uvědom si, žes přišel o ochránce Gannena! Je mi ho líto, že jsem ho musel zabít! On za nic nemůže, to ty, ty jsi ten špatný!!! Mika naposledy vydechl. Steve se sice zbavil jednoho nepřítele, ale co s ním teď bude. Už opravdu nemá ochranáře...Larten ho chytí...proč se jen chtěl stát vampýrem...proč?

Diskuze (pouze pro zasvěcené)

9. dubna 2008 v 19:30 | Jokolo
Takže, máme tu další diskuzi. Většina lidí, co sem chodí jí asi nebude rozumět, ale to neva. Budou tady např. padat slova jako repiky,nora,pája,kačinec atd. Bude to diskuze o telenorele, která se přesouvá ze stránky kacinec.blog.cz. A diskuze bude klasicky probíhat v komentech.

Steve-6. část

7. dubna 2008 v 21:06 | Jokolo a potihcpd |  Steve Leonard - FF
Gannena ráno probudily vzrušené hlasy. Přetočil se na druhý bok, otevřel oči a uviděl, jak všude po jeskyni běhají Vampýři a řvou "MURLOUGHU!!!!!"
Pár Vampýrů se s ním zkoušelo spojit telepaticky, ale nic.
Najednou si jeden Vampýr vzpomněl, že Murlough naposledy říkal něco o nějakém městě, kde se prý brzy bude odehrávat nějaká válka jizev a chtěl to tam připravit. Murlough měl totiž občas záchvaty, při kterých občas zahlédl budoucnost. Jednou z těch záchvatů zešílel.
Vampýr, co o něm slyšel naposledy začal popisovat město, o kterém Vampýr mluvil. Gannen napjatě poslouchal a najdenou si uvědomil, co to je za město.
Je to to samé město, ve kterém zabili mladou dívku Debbie!
*
Gannen ještě s pár dalšími Vampýry už asi týden hledali po městě Murlougha.
Prohledali už téměř celé město........až na kanály.
Gannena vejít do kanálu napadlo když o jeden zakopl.
Byl zrovna sám na jedné uličce. Odklopil poklop a skočil dovnitř. Nejdřív si musel přivykat tmě, pak už ale viděl dokonale.
Asi hodinu prohledával stoky. Chodil pořád dokola, když si potom všiml rýh ve zdi.
Šel podle nich zhruba 30 minut. Najednou tam byla zatáčka. Zevnitř byl cítit zápach krve.
Gannen se rozběhl do místnosti. Vběhl dovnitř a leknutím skoro spadl.
Všude po zemi se válely různé lebky a kosti. Občas tam byla dokonce i nějaká šupina!!!
taky tam ze stropu visely dvě lana, ale to nejhorší bylo připoutané vzádu miístnosti na zdi.
Byl tam mrtvý, polo rozpadlý zkrvavený Murlough!!!
*
Před obří horou, která se tyčila skoro k nebi stálo asi 100 Vampýrů.
Právě se domluvili na plánu. Museli vymítit Upíry jednou provždy a zmocnit se kamene krve.
*
Najednou jeden vampýr zavolal: "Bacha někdo se sem blíží!" Vampýři se připravili k boji, ale bylo to zbytečné. Naproti jim šel upír Kurda Smolt a vlolal, že jim chce pomoct. Nechali ho přijít k sobě a on jim řekl svůj plán: "Díky svým toulkám v Upíří hoře a mapovaním zdejších chodeb jsem zjistil místo, kde byste se mohli schovat, než zaútočíte. Bohužel se tam vejde jen asi 30 vampýrů. Ostatní budou muset čekat venku a být připraveni, až upíři budou utíkat ven, aby je mohli zavraždit! Začíná válka Jizev!"
*
Kurda je odvedl dovnitř do hory a řekl jim, ať tu čekají. On že sám příjde, až bude pravý čas.
Potom odešel do hory do síně z Kamenem Krve. Děj jakoby se opakoval...pomyslel si Kurda. Jako, kdyby něco takového už někdy dělal...tentokrát, ale nepomáhá Darrenu Shanovi utéct...tentokrát ne! To ten lidička mu změnil život! Harkat Mulds! Ať je po tom, co osud chce...O. Sudd.
O Kurdovi už nikdo neslyšel. Prý se odstěhoval někam na Sibiř a tam dožívá svá léta. Píše knihy, ale ty nejsou tak populární jako ty od Darrena Shana.
*
Vampýři vtrhli do Síně Smrti. Upíři to nečekali a tak je vampýři buď chytili do klece nebo shodili na kůly. V Síni zrovna popravovali jednoho Vampýra. Vampýři toho využili a všechny, kteří stáli kolem jámy shodili dolů. Steve si najednou všiml jednoho Upíra, který dělal něco divného.Rozeběhnul se proti tomu Upírovi, který se snažil telepaticky spojit s ostatními aby jim pomohli. Ten upír měl dlouhé šedivé vlasy a vousy. A jedno ucho.
Steve v běhu vytáhl kudlu a doufal, že si ho Upír nevšimne. Kdyby jen tehdy tušil, že je to Upíří kníže!
Steve doběhl až k němu a rozeřval se. Upír si toho všiml a vytáhl meč. Bohužel pro něj to ale nestihl a Steve mu zabodl kudlu do hlavy! Steve se zlomyslně zachechtal.
Starý Upír vytřeštil oči a pak padl k zemi mrtvý.
Steve stál v povzdálí. Všechno to sledoval a díval se, jak Upíři bojují. Jeden vyholený Upír kolem sebe vrhal naostřené bumerangy. Vypadal jako hotový stroj na vraždění!!!! V tom tam vtrhla i zbývající hrstka upírů. A mezi nimi i jeho bývalý přítel DARREN SHAN!!!!! Steve ho viděl po 8 letech. Málem ho to skolilo. Vlastně skolilo. Svalil se tam na zem a omdlel.
Za chvilku se probudil. Bitva ještě neskončila.
Pomalu vstával a rozbolela ho hlava od toho jak se praštil do hlavy když spadnul. Rozhlížel se po Darrenovi, jestli ho někde neuvidí. Nenašel ho.
Podařilo se jim shodit mnoho vampýrů, ale ve chvíli, kdy jeden vampýr shodil Lartena na zem, a chtěl ho dorazit, přišla Stevova chvíle. V tu chvíli totiž Vanez (Steve ho poznal, protože to byl ten v tom lese u jeskyně co ho přepadnul)seskočil z klece, aby Lertena zachránil.Steve se zase ohromnou rychlostí rozeběhnul a sebral v běhu jednomu mrtvému Upírovi kudlu. Ve vzduchu se ale musel sehnout aby ho netrefil letící naostřený bumerang. Doběhl až k Upírovi a na chvilku zaváhal. Teď po dlouhé době viděl Lartena zblízka. Pozná ho?
Pak přestal váhat, zamířil mu na žaludek a píchl kudlu hluboko do něj. Vanez padl k zemi mrtvý.
Když spadl, Larten se podíval na vraha. Vrah se zlomyslně zašklebil ale moc dlouho mu to netrvalo, protože se Hroozley rozeřval a sekl poněm. Chvilku bojovali, dokud Steve to Steve "nekoupil" do boku. Otočil se a zaječel "GANNENE!!!".
Gannen se otočil a rozeběhl se k němu. Larten se rozeběhl proti němu, ale nedoběhl to, protože Steva něco napadlo. Postavil se Upírovi do cesty a Upír spadl na hlavu.
*
Steve se usmál a začal utíkat. Gannen ho vzal na záda a utekli! Steve ještě viděl, jak do Upíra kopl jeden Vampýr a Larten spadl do jámy. Více už Steve neviděl, protože se krajina rozmazala.
Steve si najednou uvědomil, že je mnohem slabší než Larten. Co když ho ještě potká? Musí se na to zeptat Gannena.
Larten přece říkal, že ho zabije!
Ovšem nebylo mu moc do smíchu. Lartena se bál. Jestlipak se jeho hrozby vyplní?
Tentokrát ani Steve nevěděl, jakou má po dlouhé době pravdu...a nebude to zadlouho...!

Steve - 5. část

4. dubna 2008 v 22:02 | potihcpd |  Steve Leonard - FF
Gannen právě míhal po cestě a nevěděl, co si má myslet. Proč si ho pan O. Sudd zavolal? Včera pro něj před půlnocí poslal lidičku. Co bude se Stevem? To vše se mu honilo hlavou. Zatím se dostal skoro na určené místo. V dáli uslyšel nějaké hlasy. Prodral se houštinou a uviděl zříceninu domu a u něho pobíhala spousta lidí. Jak jen to slyšel...vypadalo to jako...jako Circo Monstruoso!
Vrátil se na cestu. Odmíhal ještě kilometr a najednou se zastavil. Uviděl před sebou tlustého muže ve žlutých holinkách a v ruce měl hodinky ve tvaru srdce. O. Sudd promluvil: "Ahoj Gannene! Jak se máš?". "Jde to" odpověděl Gannen. "Potřebuji ti něco říct, ale nejdřív se posadíme." Ukázal na klády vedle cesty. Zavolal si nějakého lidičku. ten tam položil dva polštáře a Gannen a O. Sudd si na ně sedli.
O. Sudd začal:"Jak jsem zjistil, objevili jste Pána Vampýrů, je to tak?" Gannen přikývl a O. Sudd pokračoval: "Vybral jsem si tebe, protože si myslím, že jsi chytrý a statečný. Tvým úkolem bude chránit toho chlapce, Pána Vampýrů...jak se jmenuje...jó Steva před upíry. za 4 měsíce začne války mezi vámi vampýry a upíry. Záminkou bude vražda Murlogha Lartenem Hroozleyem a jeho učedníkem, nyní již upířím knížetem Darrenem Shanem..."
*
Steve se probudil na policejní stanici. Vedoucí policista si toho všiml a zeptal se ho: "Chlapče, jak se jmenuješ?" "Steve Leonard" odpověděl Steve. Policista řekl ať počká, že ho najde v záznamech. Policista odešel. Steve využil této chvilky a rozhodl se, že uteče. Ale zatím nevěděl jak. Okna v místnosti žádná nebyla, dveře byly zamčené a v místnosti byla kamera. A co s ním vlastně chtějí udělat? Dát ho do sirotčince? A v místnosti navíc nebylo skoro nic, co by se dalo využít k útěku. Steve už začal vzdávat přemýšlení o útěku, když v tom si vzpomněl na to, že je polovampýr a že dokáže mnoho dalších věcí, a že má větší sílu.
Malý polovampýr se podíval vedle sebe a uviděl tam napájedlo s vodou, kam kamera už nedosahovala. Došel tam pod záminkou, že se chce napít a když už ho kamera neviděla, vyrval to napajedlo ze zdi, aby s ním mohl vyrazit dveře.
Doufal, že kamera neumí zachytit zvuky. Ale vodu asi ano. Protože se všude po místnosti roztříkala.
"Sakra!" řekl si Steve. Tohle teda nedomyslel.Co teď?
Najednou se do místnosti vřítil policista aby zjistil, co se stalo. Na to ale Steve ale byl blízko u dveří a tak po policistovi skočil. Svalil ho na zem a když ještě utíkal pryč, propíchl mu nehtem tepnu a vzal mu obušek a pistoli.
A jak čekal, na chodbě stáli policisti, kteří si nejdřív Steva zmateně prohlíželi a pak se rozeběhli za ním.
Steve nevěděl, jestli je pistol nabitá, nebo ne. Dokonce ani nevěděl, jak se s ní zachází. Ve filmech viděl jenom, jak zmáčkli kohoutek, vždy když chtěli vystřelit.
Udělal tedy to samé. A vyšlo to. Trefil jednoho policistu do nohy a ten se svalil na zem.
Steve se zasmál, otočil se a začal utíkat. Před ním ale stál policista, který mu zahradil cestu k nějakým dveřím.
Teď bylo na čase použít obušek.
Steve si ho přehodil z jedné ruky do druhé a když byl skoro u poilicisty, majznul ho do hlavy.
Policista se ale také bránil a když ho Steve bouchal do hlavy, vrazil mu obušek do břicha.
Steve to nečekal a svalil se na policistu. Dal mu ránu přímo do žaludku.
Uslyšel za sebou, jak se z různých místností valí další a další policisti, aby zjistili, co se děje.
S vypětím všech sil co nejrychleji vstal, policista, který ještě ležel na zemi ho ale chytnul za nohu.
Steve ani chvilku nepřemýšlel, vzal pistoli a trefil policistu přímo do hlavy.
Rozběhl se ke dveřím. Ty ale byly zamčené. Nejdřív se je pokusil vyrazit, to ale nešlo. Tak opět použil pistoli, a jako když to dělají správní agenti, zámek rozstřelil. Dveře se otevřeli, a za nimi bylo rušné město. Přímo náměstí.
Steve se co nejrychleji rozeběhl ven z města, kde jak doufal, na něj bude čekat Gannen. Čekal tam ale někdo úplně jiný.
Za 20 minut tam doběhl. Šel dovnitř a podíval se, jestli tam někdo není. Najednou ho ze tmy chytila něčí ruka a zacpala mu ústa rukou.
Upír promluvil: "Tak tady seš ty šmejde!!!" zašeptal mu do ucha nějaký Upír s dlohými černými vlasy. "Sis myslel, že nám utečeš v rukou policistů?!"
Steve se začal bránit, kopat sebou a mlátit, jako to dělal u toho Upíra, co na něj vyskočil z křoví. Ale nebylo mu to nic platné. Upír měl mnohem větší sílu a omráčil ho.
*
"Za každou cenu musíš Steva ochránit! Pokud zemře upíři vás vyvraždí. Pokud nezemře, vyvraždíte je vy. Zabít Steva budou moct Larten, Darren nebo Vandža. Budou mít čtyři šance Steva zabít." z každým dalším slovem O. Sudda se Gannen děsil víc a víc. začínal ho přímo nenávidět a chtěl už to mít za sebou, ale O. Sudd dále pokračoval klidným hlasem, jakoby se nic nedělo: "Nesnažte se někam a schovat. Schůzky budou náhodné, takže je jedno kam půjdete. Ke čtyřem setkáním dojde tak jako tak!"
Osmond domluvil. Řekl, že musí jít to říct upírům, aby to bylo fér a po popřání příjemného zbytku dne odešel. Gannen rychle spěchal za Stevem a dofal, že se mu nestalo nic zlého jinak by Upíři vyhráli válku.....
*
Mika právě míhla k hoře a na zádech měl Steve. To budou mít Upíři radost. Chytil jsem poloVampýra. A když je ještě tak mladý, mohl by nám říct, kdo a kde je Pán Vampýrů a ještě nějaké další podrobnosti. To všechno se mu honilo hlavou, když zaběhl d ohustého lesa pod horou. Už se skoro rozednívalo.
Mika měl pár chvil pocit, že ze na něj ze křoví dívají nějaké obří kulaté zelené oči. Přesně takové, jako má Harkat. Ale proč by ho Harkat sledoval? A navíc je přece v hoře. Ale přesto to vypadá jako kdyby-
Ze zamyšlení ho vytrhlo asi 15 lidičků, kteří se na něj z toho křoví vyřítily.
Co to dělají? Naskákali na něj a mlátili ho a kopali, dokud se nemohl hýbat, protože měl zlámané všechny kosti v těle. Miku pohodili v nedalekém lese do nějaké jámy, která, jak to tak vypadalo, byla medvědí.
Celou tuhle tragédii, naštěstí sledoval jeden vlk z povzdálí a rozběhl se směrem k hoře, aby to ukázal Upírům. Cestou ale potkal O.Sudda, který na něj jen mrknul a vlk se svalil k zemi mrtvý.
*
Gannen našel Steva v jeskyni, jak tam spí. Byl rád, že se mu nic nestalo. V tom uslyšel směrem od města jak se sem řítí houf lidí a policistů. Vzal Steva na záda a utekl s ním. Unikli jen tak tak, aby je policisté neviděli. Už se rozednívalo, když přišli do jeskyně, kde bylo asi 100 vampýrů. Byla to jeskyně, kde byla rakev odhalující Pána Vampýrů. Gannen tam vběhl a oznámil všem, že pro ně má velkou novinu. Bohužel jim to nemohl říct teď, protože už bylo skoro ráno. Slíbil, že jim to řekne hned jak se večer probudí. Kdyby jen tušil, že to nebude večer, tak jednoduché. Možná, že už se probudí naposledy...

FanFiction

4. dubna 2008 v 15:19 | Jokolo |  FanFiction
Možná jste si toho už všimli. ale možná taky ne. Doufám že vám to moc nevadí, ale kdyby to bylo podle pravdy, nebylo by to ono.
Teď mluvím samozřejmě o našich povídkách, které píšeme s kamarádem. Takže doufám, že vám to moc nevadí, že si to píšeme, aniž by to šlo s dějem. Vanez naříklad vůbec neumřel v bitvě o Upíří horu, ale pořád žije. Takže se omlouvám, ale psát budu takhle dál. Ale kdyby vám to vadilo moc, napište a já toho nechám.

Steve Leonard-4.

3. dubna 2008 v 21:59 | Jokolo |  Steve Leonard - FF
Steve s Gannenem viseli na římse okna a dívali se do pokoje, kde zrovna stála policistka s jedním policistou a vyslýchali plsčící ženu. V tu chvíli ve Stevovi hrklo. Konečně si uvědomil, že za její vraždu může vlastně on! A to ještě ta žena, kterou zabil dokonce on sám! Ta holka měla život před sebou! A on jí ho takhle hrubě vzal!
Steva ze zamyšlení přerušilo až klapnutí dveří. To odešla ta paní, co tam brečela. Chudák. Tohle jí neměl způsobit. Nejdřív byl šťastný, že lidi kvůli němu budou trpět, ale teď litoval toho, že se nechal zasvětit. Proč to vlastně dělal?
"Kdo myslíte, že to udělal?" bylo slyšet z pokoje.
"Netuším, ale možná to byl ten samý, co minule. Možná se vrátil, aby dokončil, to co začal." pokrčila rameny vyšetřovatelka.
"A nemyslíte si náhodou, no........" zdráhavě se ptal policista
"Co? Co bych si měla myslet?" štěkla
"No......že by to byli doopravdy......no.......Upíři." a při téhle větě se přikrčil, jako kdyby dítě ukazovalo špatnou známku.
"Cože? Snad nevěříte těm žvástům. Žádní Upíři neexistují!! Kolikrát vám to mám říkat!!!" zařvala Burgessová.
"Ano, ano, ano. Jen mě to tak napadlo." rychle se omlouval policista, který by jakoby zalezl do země.
"No. A už o tom nechci slyšet. Teď pudem. Musíme ještě vyslechnout podezřelý. A ještě jejího taťku. A ještě sem potřebovala.........." Pokračování věty se ztratilo na schodech, po kterých oba sešli dolů.
Steve svěsil hlavu a zpytoval svědomí. Oni dokonce pojali podezření. Co když přijdou na to, že to udělal on? Co když ho zavřou? Nebo dokonce zabijou? Ale ti lidé si to zaslouží. Ta holka byla určitě zlá svině a zasloužila si to!!! Určitě byla něco jako Darren a při pomyšlení na Darrena mu do očí vhrkli slzy. Ale co když nebyla tak zlá. Co když to byla milá holka co ostatním pomáhal......co když si to vůbec nezasloužila?....... co když.......
"Steve, jdeme. Myslím, že sme viděli už dost." řekl Gannen a začal lézt dolů ze zdi. Steve se vydal za ním do noci a do své jeskyně poblíž města.
Steva probudili zvláštní zvuky. Vypadalo to, jako kdyby někdo chdil před jeskyní. Steve otevřel oči, jestli něco neuvidí.
Nikde nic. Steve si nejdřív neuvědomoval, co se děje. Pak si ale vzpomněl na policisty a na vyšetřování. Že by to byli oni? Co teď?
Steve se podíval k místu, kde by měl ležet Gannen. Ten tam ale neležel. Bylo tam prázdno.
Sakra. Mám se schovat, nebo jít a zjistit, co se děje?
Nad odpovědí nemusel dlouho přemýšlet. Gannen ho ještě neučil skoro nic z boje. Věděl jenom, jak udělat výpad. Chtěl ale okusit, co je to boj. Co to je nepřítel. Nikdy ještě pravý boj nezažil.Ale když před jeskyní bude stát 10 policistů s neprůstřelnými vestami a se zbraněmi, bude mu jeho meč a jeho umění na velký ho*no.
Steve se pomalu schoval ke zdi a začal se plazit podél stěny. Vykoukl ven. Nikde nic. Venku byla tma jako v ranci. Gannen šel určitě na lov. Ale proč ho nevzal sebou. Nebo že by ho zajal původce těch kroků. Nebo že by ho rovnou zabil?
Najednou vedle Steva zašustilo křoví a vyskočila z něj mohutná postava rovnou na Steva.
Ten to nečekal a postava ho zalehla svojí váhou. Steve nemohl dýchat, protože mu útočník zalehl koleny hrudník. Steve ječel co mohl, mlátil sebou a kopal. Nebylo mu to ale nic platné.
Najednou Steve poznal, že je to UPÍR!!! Bylo to poznat na tom, jak rychle vylétl ze křoví a ještě na jeho síle.
Upír mu přitiskl hrot nože na krk. Měl hnědé huňaté rozcuchané vlasy a na obličeji mnoho jizev. A taky strašně hlasitě dýchal.
"Vanezi!" zavolala postava.
"Co je?" vylezl ze křoví další Upír. Měl zrzavé stejně huňaté a neupravné vlasy. A chybělo mu jedno oko. V ruce držel ohromnou sekeru.
"Mám ho. Je tady. Ten druhý tam není." řekl druhý Upír, který ležel na Stevovi.
"Zkusím ho najít." řekl Upír, kterému říkali Vanez a zvedal se ze země.
"Ne. Nejdřív se vypořádáme s tímhle. Mika říkal že-" začal Druhý Upír ale větu nedokončil, protože se najednou z lesa vyhrnulo asi 5 policistů s obušky a pistolemi.
"UTÍKEJ!!!!!!!!" zařval Vanez a zvedl se a začal utíkat. Druhý upír ho napodobil.
Policisté začali střílet po obou, kteří se ohromnou rychlostí blížili k lesu.
Když už zaběhli za strom, jeden policista jenom jako poslední pokus vystřelil jen tak naletmo. Ale tenhle pokus byl nejlepší výstřel, který vyšel z pistolí těch pěti policistů. Sejmul totiž toho Vaneze do ramene a ten se svalil na zem.
"Vykašli se na mě a utíkej!!!!!!" řval ležící Vanez, když se k němu druhý Upír sehnul.
"Ne. Pojď, odnesu tě." začal si Vaneze soukat na záda. V tu chvíli se policisti rozeběhli k nim.
"Dělej a vykašli se na mě!!!" zařval Vanez a dal druhému Upírovi pěstí.
Ten se rozeběhl pryč a v běhu se otočil k Vanezovi.
"Vrátím se pro tebe!!!!! Najdu tě a zachráním!!!" ještě zařval a pak zmizel.
Tři policisti zabalili Steva do deky a odvedli ho k sobě do auta.
Pak přišli k ležícímu Upírovi, který sténal na zemi a držel se za ránu.
"Vemte toho vraha a odveďte ho." řekl jeden policista.
Policisté zvedli Upíra ze země. Když ho odváděli k autu, zastavi lsi ho jeden policista, který si teď sundal kuklu. Pod kuklou byla Alice Burgessová.
"Počkej, ty parchante! Už nikdy nikoho nezabiješ! U nás tě čeká křeslo!" zašeptala mu vražedně do ucha.
Steve to všechno zaujatě pozoroval z okýnka auta.
"Už se neboj. Nic ti nehrozí. Jsi v bezpečí." položil ruku na rameno Stevovi policista, který seděl vedle něj. Steve v něm poznal policistu, který byl v pokoji té mrtvé dívky.
Takže to nakonec dopadlo dobře. Ale jak se o něm ti Upíři dozvěděli? A co se stalo s Gannenem?

Steve Leonard-3.

3. dubna 2008 v 17:48 | Jokolo |  Steve Leonard - FF
"Mohla by jste mi prosím říct, v kolik hodin ste jí našla?" ptala se vrchní vyšetřovatelka Alice Burgessová plačící paní, která seděla před ní na posteli v pokoji své dcery a plakala.
"Já už si nepamatuju.......myslím, že sem jí volala na večeři, ale pořád nepřicházela, což pro ní bylo neobvyklé. Tak sem se šla podívat do jejího pokoje, podívala se na postel a....." Větu už nedokončila, protože se znovu rozplakala.
"Promiňte, asi to pro vás je těžké popsat, ale neviděla ste něco podezřelého v pokoji, nebo nevíte, kdo by to mohl udělat?" ptal se jedne policista, který stál vedle vyšetřovatelky.
"Ne. Ničeho sem si nevšimla. Omlouvám se, ale můžu už jít?" ptala se vzlykající paní Rulíková.
"Jistě. Běžte. Nashledanou a ..........upřímnou soustrast." řekla Burgessová.
Právě stáli v malém pokoji malé dívky, u které se stalo znovu to samé, jako se ve městě dělo už dříve. Tehdy tam řádil nějaký šílenec, který sál lidem krev z těla. To samé se teď stalo dívce. Bylo jí asi 15. Podle vyšetřování, se to stalo asi v 5 hodin odpoledne. A ejště bylo podezřelé, že pod oknem ve zdi byly malé škrábance, asi jako, když kočka ryje do gauče. Ale jak se tam mohl dostat oknem? Tenhle případ asi zůstane nevyřešen. Vrah je už určitě někde několikset kilometrů pryč od města. Ten už se neukáže.
Kdyby tehdy jen věděla, jak hluboce se mýlí.

Finále

3. dubna 2008 v 17:36 | Jokolo
A je to tady. Slavie je znovu ve finále. Finále hraje s Karlovými Vary, kteří překvapivě porazili České Budějovice 2:1 v posledním zápase, stejně jako Slavie s Libercem. První finálový zápas je zítra od 17:25 hodin v Pražské O2 Aréně, protože Slavia byla v základní části extraligy na lepší příčce (Slavia byla druhá po Budějovicích a Vary byly čtvrté po Liberci). Kdyby sme hráli s Budějovicema, začínalo by se venku.
A zítra by už měl nastoupit už i uzdravený kapitán Slavie Josef Beránek, který vůbec nehrál v semifinále. nikdo neví, co s ním bylo a nechce to prozradit ani trenér Slavie, Vladimír Růžička.
Tak doufejme že tam zítra nasází Varům aspoň bůra.

Steve Leonard - 2. část

2. dubna 2008 v 20:24 | potihcpd |  Steve Leonard - FF
Vampýři se začali radit co se Stevem udělají. Steve mezitím přemýšlel o tom, co na to řekne Darren, že je vampýr, až se s ním někdy setká...jestli se setká. Po chvíli se vampýři rozhodli a Gannen promluvil: "Domluvili jsme se, že z tebe udělám polovampýra příští noc, až se podíváš co to obnáší být vampýrem." Steve přikývl. Mohl se snad rozhodnout?! Okolo půlnoci se Gannen se Stevem vydali k blízkému městu. Gannen řekl, ať mu Steve vleze na záda. Poté se rozběhl a po chvíli začal míhat, takže oba zmizeli v dáli.
Po dvou "odmíhaných" kilometrech za 5 minut dorazili do centra. Gannen si vybral ulici a tou se Stevem za sebou zamířil k jednomu domu. Ukázal na otevřené okno ve druhém patře. Steve přikývl a Gannen vylezl rychle nahoru. Po značném úsilí se za ním dostal i Steve. Prolezl oknem dovnitř a zůstal stát. Gannen se skláněl nad nějakou dívkou. Dívka měla na stěně plakáty svých oblíbených skupin. Na jednom bylo napsáno: "Věnuji své milované Debbie k..."! Dál už nedočetl. Gannen rychle udělal Debbie na krku malou ranku a začal jí pít krev!
Za 5 minut byl hotov. Debbie již nedýchala a byla neskutečně bledá. Vampýr zato znachověl a vypadal spokojeně. Gannen pravil: "Má dobrou krev. Nechceš taky ochutnat Steve?" Steve naznačil něco jako, že by to zkusil a sklonil se nad Debbie. Začal sát. Za pár vteřin slezl. Měl ve výrazu, že mu krev moc nejede, ale nedal to moc znát a nepromluvil. Poté se odebrali pryč, ale Gannen si celou cestu mumlal něco jako: "Co jsem to jen v té krvi cítil...chutnalo to jako...jako upír!!!"
Vrátili se zpět za město. "Myslím, že již jsi připraven na zasvěcení" řekl Gannen. Vyzval Steva, aby dal ruce před sebe a aby ukázal dlaně. Poté mu udělal na bříšku každého prstu malou ranku a přiložil k nim své prsty. Steve chvíli necítil nic, ale pak do něj začala proudit vampýří krev a síla a on jen tak tak, že nespadl na zem. I Gannen měl potíže s lidskou krví. Za pár minut dali ruce od sebe a Gannen šel spát, protože se již rozednívalo. Steve šel po chvíli za ním a přemýšlel o tom všem co se mu stalo v poslední době.
Steve se probudil celý rozlámaný a unavený, ale potom co se protáhl v sobě ucítil novou sílu. rozhodl se, že ji vyzkouší. Vyšel ven. Oslnila ho odpolední zář zapadajícího slunce. Bál se, že když vyleze ven, tak zemře. Potom se, ale odhodlal a vylezl ven. Nestalo se nic. Začal běhat kolem stromu. Po 150. kolečku usoudil, že tu nemá cenu běhat, protože se vůbec neunavuje a šel zpět do jeskyně. Stále mu vrtalo hlavou proč na slunci nezemřel. Jako kdyby mu četl myšlenky se ozval Gannenův rozespalý hlas: "Nemůžeš zemřít dokud jsi jen polovampýr nebo poloupír. Slunce škodí jen plnohodnotným upírům a vampýrům a to až po pár hodinách!" Poté pravil: "Dnes půjdeme znovu do města. Zkusíš si vysát prvního člověka." K večeru se vydali k nic netušícímu městu, kde lidé nevěděli, že vražda Debbie nebyla poslední...
Vlezli do jiného domu, dnes již mnohem snáz, kde ležela mladá žena. Gannen ukázal směrem k ní a Steve se k ní vydal. Nejprve udělal malou ranku, podle vzoru Gannena a pak už následovalo ticho rušené jen jako když vampýr vysává z někoho krev...

Ústí

1. dubna 2008 v 17:41 | Jokolo
Konečně se diskuze ujala. A rozhodl sem se vyhovět přání a napsat sem něco o Ústí nad Labem. Tim myslim hokejovej tým. Teď bude hrát baráž, jak jistě všichni víte s Mladou Boleslaví. Mohl hrát ještě s Chomutovem, který také postoupil do finále. Ale Boleslav Chomutov drtivě porazila 4:0 na zápasy.
Bude to série na ostří nože ale věřim, že Ústí v extralie zůstane. A doufám, že nedopadne stejně jako Vsetín. U mě si taky ústí šplhlo kvuli tomu, že porazili Spartu. Takže až Slavie vyhraje finále, tak budu podporovat Ústí. Ale pořád sem slávista.

Diskuze na hodně věcí

1. dubna 2008 v 17:20 | Jokolo |  Tenhle Blog
Takže diskuze se taky moc neujala. To je taky jedno. Ale když tam nic nenapíšete, tak nebudu vědět, co mám přidat nebo odebrat.
Takže tam pište, jinak tenhle blog už nemá cenu. To neni žádný vyhrožování nebo tak, prostě vám jenom chci vyhovět.