Steve Leonard - 2. část

2. dubna 2008 v 20:24 | potihcpd |  Steve Leonard - FF
Vampýři se začali radit co se Stevem udělají. Steve mezitím přemýšlel o tom, co na to řekne Darren, že je vampýr, až se s ním někdy setká...jestli se setká. Po chvíli se vampýři rozhodli a Gannen promluvil: "Domluvili jsme se, že z tebe udělám polovampýra příští noc, až se podíváš co to obnáší být vampýrem." Steve přikývl. Mohl se snad rozhodnout?! Okolo půlnoci se Gannen se Stevem vydali k blízkému městu. Gannen řekl, ať mu Steve vleze na záda. Poté se rozběhl a po chvíli začal míhat, takže oba zmizeli v dáli.
Po dvou "odmíhaných" kilometrech za 5 minut dorazili do centra. Gannen si vybral ulici a tou se Stevem za sebou zamířil k jednomu domu. Ukázal na otevřené okno ve druhém patře. Steve přikývl a Gannen vylezl rychle nahoru. Po značném úsilí se za ním dostal i Steve. Prolezl oknem dovnitř a zůstal stát. Gannen se skláněl nad nějakou dívkou. Dívka měla na stěně plakáty svých oblíbených skupin. Na jednom bylo napsáno: "Věnuji své milované Debbie k..."! Dál už nedočetl. Gannen rychle udělal Debbie na krku malou ranku a začal jí pít krev!
Za 5 minut byl hotov. Debbie již nedýchala a byla neskutečně bledá. Vampýr zato znachověl a vypadal spokojeně. Gannen pravil: "Má dobrou krev. Nechceš taky ochutnat Steve?" Steve naznačil něco jako, že by to zkusil a sklonil se nad Debbie. Začal sát. Za pár vteřin slezl. Měl ve výrazu, že mu krev moc nejede, ale nedal to moc znát a nepromluvil. Poté se odebrali pryč, ale Gannen si celou cestu mumlal něco jako: "Co jsem to jen v té krvi cítil...chutnalo to jako...jako upír!!!"
Vrátili se zpět za město. "Myslím, že již jsi připraven na zasvěcení" řekl Gannen. Vyzval Steva, aby dal ruce před sebe a aby ukázal dlaně. Poté mu udělal na bříšku každého prstu malou ranku a přiložil k nim své prsty. Steve chvíli necítil nic, ale pak do něj začala proudit vampýří krev a síla a on jen tak tak, že nespadl na zem. I Gannen měl potíže s lidskou krví. Za pár minut dali ruce od sebe a Gannen šel spát, protože se již rozednívalo. Steve šel po chvíli za ním a přemýšlel o tom všem co se mu stalo v poslední době.
Steve se probudil celý rozlámaný a unavený, ale potom co se protáhl v sobě ucítil novou sílu. rozhodl se, že ji vyzkouší. Vyšel ven. Oslnila ho odpolední zář zapadajícího slunce. Bál se, že když vyleze ven, tak zemře. Potom se, ale odhodlal a vylezl ven. Nestalo se nic. Začal běhat kolem stromu. Po 150. kolečku usoudil, že tu nemá cenu běhat, protože se vůbec neunavuje a šel zpět do jeskyně. Stále mu vrtalo hlavou proč na slunci nezemřel. Jako kdyby mu četl myšlenky se ozval Gannenův rozespalý hlas: "Nemůžeš zemřít dokud jsi jen polovampýr nebo poloupír. Slunce škodí jen plnohodnotným upírům a vampýrům a to až po pár hodinách!" Poté pravil: "Dnes půjdeme znovu do města. Zkusíš si vysát prvního člověka." K večeru se vydali k nic netušícímu městu, kde lidé nevěděli, že vražda Debbie nebyla poslední...
Vlezli do jiného domu, dnes již mnohem snáz, kde ležela mladá žena. Gannen ukázal směrem k ní a Steve se k ní vydal. Nejprve udělal malou ranku, podle vzoru Gannena a pak už následovalo ticho rušené jen jako když vampýr vysává z někoho krev...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christine Christine | 11. prosince 2010 v 23:00 | Reagovat

Chudák Debbie...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.