DDF 21

22. února 2010 v 17:14 | Jokolo |  Desmond Ford
Deník Desmonda Forda, 21. kapitolaMyslel, že si to všechno za ten rok pečlivě zjistil a naplánoval, že ví, o co v organizaci jde, že ji dobře
zná, ale v tom se zásadně mýlil. Owen kráčel za recepčním sluncem osvětlenou chodbou. Kolem nich procházelo mnoho lidí, kteří vypadali, jakoby pracovali v běžné společnosti. Tohle ale normální společnost nebyla, jak Owen moc dobře věděl.
Setkal se s mnoha lidmi, kteří o problematice něco vědí, s mnoha spoluzaměstnanci, tedy policisty, kteří už někdy měli s organizací něco společného. Zjistil si, že policie a organizace vlastně úzce spolupracují. Buďto pomáhají organizaci upíry vyhledávat nebo spolupracují tím, že vlastně vůbec nespolupracují. Když se někde něco stane a má v tom prsty organizace, policie nijak nereaguje. Stejně tak záchranáři. Ale když už organizace potřebuje někoho vypudit, těžkooděnci jsou vždy připraveni.
Owena překvapilo, že za celou dobu co pracoval u policie nikdy neslyšel ani zmínku o téhle skupině, i když to byl oficiální útvar, který byl státem dokonce dotovaný a přesto nikdy nevyšlo na veřejnost ani slovo o společnosti.
"Tudy prosím. Zde sídlí zástupce ředitele, k němu směřujte veškěré své prosby. Prosím." řekl muž a zaklepal na dveře. Zevnitř se ozvalo tlumené "Vsupte!" Recepční otevřel dveře a podržel je Owenovi, který vešel dovnitř. Dveře se za ním zavřely.
"Dobrý den. Posaďte se. Kdo jste a co tu chcete?" zeptal se pohublý muž sedící za stolem, který se na příchozího ani neotočil a dále se díval z obrovské proslené stěny ven na celé město.
Owena přístup víceředitele překvapil. Nikde nezažil takhle rázné uvítání. Vypadalo to, že muž sedící za stolem vždy přichází hned k věci.
Owen se posadil za stůl do kožené židle. "Jmenuji se Owen McBrian. Jsem od policie." řekl. Čekal, že se muž proti němu hned vyděšeně otočí s tím, že za nimi přišla policie, ale to on ne. Místo toho se dále díval z okna. Možná sledoval letadlo, které přistávalo na letišti, možná snad Owena ani nevnímal, každopádně ho to co Owen řekl nechávalo chladným.
McBrian pokračoval. "Víte, nemusíte se ničeho obávat, jdu jen na běžnou kontrolu, chtěl bych prověřit zaměstnance, finance organizace a-" Owen nedokončil větu, poněvadž ho muž přerušil.
"Řekněte Owene, kdo vás poslal?" řekl muž a konečně se otočil. Měl celkem pohublý obličej, temné černé oči, které vypadaly téměř jako nalíčené. Obočí a vlasy taktéž černé, špičaté uši. Vypadal vcelku mladý.
"No... Samozřejmě policie. Jsem tu na oficiální kontrole." řekl Owen zmateně a značně znervózněl.
"Vážně? Policie?" zeptal se podezíravě muž a podivně se pousmál.
"No ano. Policie. Kdo jiný?" Owen byl nervozitou celý zpocený.
"Víte, pane McBriane, řekl bych, že možná sice od policie jste, máte velice pěkný odznáček, ale rozhodně si nemyslím, že vás sem někdo poslal." dokončil větu a opět se otočil k oknu.
"A-a proč si to myslíte?" zakoktal Owen.
"Protože stejně jako my jistě dobře víte, že městská policie se do našich věcí neplete a nechodí sem. To jste si jistě musel zjistit sám, když jste se tak pečlivě připravovalna tuhle vaší malou ´akcičku´, která vám bohužel nevyšla. Takže pane McBriane, teď mám tři možnosti..."
Owen seděl v křesle jako zařezaný. Nebyl schopný slova. Jak si mohl neuvědomit tak hloupou chybu?
"Zde jsou tři možnosti. Buď vás teď nechám odejít, jako by se nic nestalo. Další možností je nechat si vás tu a poněkud vás...zmanipulovat. Třetí možnost je vás zabít. A vzhledem k tomu, že mi tu pod stolem visí zbraň, myslím, že odpověď už mám rozmyšlenou..." muž se usmál a začal šátrat v šuplíku.
"Já...No, víte...Radši půjdu..." řekl Owen a pomalu se zvedl ze židle. Poté došel bezeslova ke dveřím.
"Ano. Radši běžte..." řekl muž, opět zbraň schoval a zase se otočil k oknu. Owen mezitím rychle otevřel dveře a co nejrychleji se vydal zpět k otáčecím vchodovým dveřím, které pro něj nyní byly v podstatě záchranou.
McBrian rychle proběhl halou a vyšel ven na čerstvý vzduch. Jeho první a poslední pokus bližší seznámení s organizací dopadlo naprostým fiaskem. Owen si ale přesto oddechl, že toto setkání vůbec přežil...

*

"Proč s námi vlastně nejel i Brune?" zeptal jsem se Carlose v letadle, když jsme opět vzlétávali.
"Ptal jsem se ho, jestli chce s námi, ale říkal, že ne. Prý má jiné věci na práci. Nejspíš chce opět trénovat ten jeho box nebo co to je. Poslední dobou po mně pořád chce, ať ho trénuji."
"A trénuješ?" opět jsem vyzvídal.
"Pokud mám zrovna čas, tak ano. Ty by ses taky měl něco naučit." řekl a podíval se na mě.
"Nechci. A co teda děláš, že tak často nemáš čas?" dál jsem se ptal.
"Jezdím za Miraltou. V poslední době jí potřebujeme víc než dřív." řekl mi a vyrovnal letadlo, abychom už nestoupali.
"Proč zrovna v poslední době? A co spolu tak řešíte?" Carlos k ní jezdil opravdu hodně často.
"Protože v poslední době se toho hodně mění. A neptej se co se mění. To se dozvíš jindy. A co spolu tak řešíme? No, rozhodně závažné věci. Většinou to neprobíráme sami dva, upírů k Miraltě chodí hodně. A probíráme spolu...no, hodně důležité věci." řekl.
"Tak hele...Znám Tě něco kolem týdne? Asi tak. Za tu dobu jsi mi řekl pár vět o organizaci. Za to díky. Ale nepřijde ti to trošku málo? Už skoro rok jsem neviděl svou matku a to jen kvůli tomu, že můj otec je údajně mrtvý a organizace potřebuje náhradu. V té organizaci ale stejně nejsem, takže jsem vlastně bezdůvodně přišel o kontakt s matkou a vůbec s okolním světem a vlastně ani nevím proč! Já už potřebuju odpovědi! K-kdo to sakra je ta Miralta? A-a-a kde je můj otec? A co se to tu u všech čertů děje?!" poslední větu jsem na Carlose přímo zařval. Ten se jen zaraženě díval dopředu na město.
"Já chápu, že jsi asi zmatený a naštvaný, ale-"
"To si piš, že sem! A hlavně mi neříkej, že mi odpovíš potom! Chci odpovědi hned!"
"Dobře. Uděláme to takhle. Odpovím ti jen na jednu tvou otázku." řekl mi a v klidu se nadechl.
"Já nemám jen jednu otázku!" zařval jsem na něj.
"Mlč sakra!" vykřikl na mě tak hlasitě, až mi zalehly uši. Potom pokračoval : "Jen na jednu otázku! Já sem upír, nezapomínej na to! Upíři nesnáší, když na ně někdo řve..." poslední větu řekl s klidem, stejně tak jako pokračování.
"Pokaždé, když jsou upíři naštvaní, když jsou v nebezpečí a nebo když se jim prostě chce, zvýší se jim hladina adrenalinu v krvi, srdce začne tepat rychleji, smysly zbystří a prostě se upír stane plnohodnotným upírem. To se právě teď stává se mnou, takže jestli na mě teď budeš dál řvát, tak bych se mohl naštvat a tohle letadlo by kldině mohlo spdanout. Jasný?"
Teď jsem se zeptal raději tišeji. "A co to má společného s mojí otázkou? Na nic takového jsem se tě teď neptal."
"Teď ne, ale tu otázku sis jistě položil už mockrát..." řekl mi Carlos a podíval se na mě. Já jsem mu to oplatil pohledem tázavým.
"No tak, přemýšlej...Zrychlení smyslů, svalů, pohybů, bystřejší vnímání, nepřipomíná ti to něco?" já jsem dál nerozuměl.
"Dobrá. Tak jsi vzpomeň na tvou první akci. Tam jsme se poprvé setkali. Mě a mého přítele pronásledovala Evelynn. Poté z budky přímo vyletíš neskutečnou rychlostí ty a trefíš mého přítele do kolena. Tak co, už si vzpomínáš? Další věc. Na Arlingtonu, další dva moji přátelé na vás míří pistolí, ty se naštveš a rychlostí blesku jednomu z nich vezmeš pistoli a zastřelíš ho. Pořád nic? Nebo když vás tam William nechal a poté chtěl zase odejít, ty ses opět nesmírně naštval a vyrazil si za ním rychlostí světla...Tak už to chápeš?"
Nebyl jsem schopný slova. Dával jsem si dvě a dvě dohromady. Vzpomínal jsem na to, jak jsem tehdy v té budce přestal vše ostatní vnímat a jen jsem střílel, to samé na hřbitově, kde se ze mě stalo zvíře. Nechápal jsem to...
"Takže...Takže já jsem...upír?"

*

"Juliet, je to pravda!" křičel celý udýchaný Owen své snoubence do mobilu cestou domů. "U nás Ti všechno řeknu!" opět křičel. Lidé kolem něj si museli myslet, že to je nějaký blázen.
"Počkej, počkej. Uklidni se. Jak to myslíš? Co je pravda?" mluvila příjemným a tichým hlasem Juliet do telefonu. Zrovna si doma vařila čaj.
"No to, co jsem si myslel! Organizace opravdu nejspíš loví upíry!" řval Owen opět a dal se vlevo.
"Nebuď tak ukvapený, všechno mi to řekneš doma." odpověděla mu Juliet a sedla si s čajem k oknu. Mrzelo jí, že když je zrovna tak teplo, tak ona nemůže kvůli nemoci ven. Sněhu bylo ale venku stále dost na to, že byl začátek prosince. Venku zrovna pozorovala malé letadlo, které letělo nad řekou, které se zničehonic začalo třást. Poté to ale naštěstí přestalo. Juliet se napila z čaje.
"Dobrá. Budu u Tebe do deseti minut." ozvalo se z telefonu. "Miluju tě." řekl ještě Owen. Poté ho přehlušil hukot metra.

*

"Já jsem upír?!" přímo jsem to na Carlose zařval. Bylo vidět, že značně znervózněl a určitě se přemáhal, aby nedostal záchvat vzteku.
"Ne, nejsi upír." řekl s klidem.
"Tak-tak co teda jsem? Co znamená to, co jsi mi tu právě řekl?!"
Vega už se neudržel, pustil řízení a praštil do sedačky. Letadlo lehce zakolísalo. "Znamená to to, že jsi zčásti upír! Ty tvoje záchvaty jsou způsobené reakcí adrenalinu s tvou upíří krví!" řval Carlos, poté hluboce oddechl a opět vzal řízení do rukou.
"Aha..." řekl jsem pro jistotu úplně potichu, aby letadlo opravdu nespadlo.
"A kde jsem tu upíří krev vzal?" odpovědí na jednu otázku mi jich Carlos přidal několik dalších. Opravdu super.
"Od Tvého otce." řekl Carlos, jako by to nic neznamenalo.
"Od-od mého otce?!" zděšeně jsem se zeptal.
"Ano. Tvůj otec je upír a tvá matka člověk. V žilách Ti koluje částečně upíří a částečně lidksá krev. To způsobuje Tvou ´nadlidskost´." říkal to, jako kdyby vyprávěl nějakou historku.
Snažil jsem se reagovat s klidem. "Řekněme, že ti věřím. Že jsem z půlky upír, že můj otec je taky upír a že mi celý život lhal. Proč by pak pracoval v organizaci, která upíry zabíjí?!"
"Dobře, měl bych ti to asi objasnit celé, protože jinak bychom tuhle cestu nemuseli přežít...Organizace se pod vedením Alana Blunca velice změnila. Přestala sloužit k utajování upírů, ale přímo k jejich vymícení. Všichni upíří zaměstnanci byli brutálně zavražděni. Upíři byli vyhledáváni a ničeni, stejně jako teď. Jen hrstka upírů přežívá. Ti se snaží centrálu svrhnout, v horším případě zničit. Proto se všelijak pokoušíme infiltrovat do centrály. Tvůj otec je právě jeden z těch, kteří se nechali do centrály naverbovat. Trvalo nám velice dlouho, než jsme ho tam dostali, celých několik let. A bylo velice těžké utajit, že je vlastně sám upír. Ale povedlo se. Což byl pro nás velký úspěch." Carlos se na chvíli odmlčel a zmáčkl pár spínačů na desce. Poté pokračoval : "Tvůj otec byl úspěšnější, než jsme si vůbec mohli přát. Donášel nám mnoho informací o slabinách centrály, o tom, kdo je dotuje, kolik je v hlavním sídle centrály lidí a další podstatné věci. Díky němu jsme v jakési válce s centrálou opravdu hodně postoupili dopředu. Díky Christopherovi máme šanci." odmlčel se a nandal si sluchátka. Poté mi řekl ať mlčím, že už přistáváme.
"101666." řekl opět do sluchátek. Poté s lehkostí, jako by to dělal každý den, přistál na letišti a "zaparkoval" své malé letadélko tam, kde jsme ho našli. Na hodinách svítilo 14:43. Vystoupili jsme z letadla a vydali jsme se zpět po kovových schodech. Jakýsi strážný, který tu stál už když jsme přicházeli nám pokývl na pozdrav. Carlos udělal totéž.
Prošli jsme celým letištěm. Vyšli jsme z haly a poté jsme nasedli do taxíku, který zrovna přijížděl.
"Máš nějaké dotazy?" zeptal se Carlos jako učitel dětí ve škole.
"No, pár by se jich našlo." řekl jsem. Můj "soukmenovec" upír jen pokývl hlavou na znamení, abych se ptal.
"Říkal jsi, že můj otec JE, ne že BYL, jeden z infiltrátorů. Copak on není mrtvý?" zeptal jsem se, zatímco taxi vyrazilo z letiště zpět do středu města.
Carlos se na mě s vytřeštěnýma očima otočil. "Můžeš mně to zopakovat?!" zeptal se vyděšeně.
"No...jestli je můj otec mrtvý?" měl jsem co dělat, abych to řekl s takovým klidem. Zkuste si taky představit, že by jste se někoho ptali na to samé, jako já tehdy Carlose.
"Jestli je Christopher mrtvý?" opět s vytřeštěným výrazem.
"No, ano..." trochu jsem sklopil uši.
"To Ti řekla centrála?!" Upír vypadal, jako by nemohl uvěřit svým uším.
"Jo." odpověděl jsem jednoduše.
"No to snad neni možný." řekl. Já jsem se na něj vyjeveně podíval.
"Proč, co se děje?" Opět jsem začínal doufat v to, že mi lidé z centrály hned první den lhali.
"Děje se to, že tvůj otec vůbec není mrtvý."
Trochu mi to vyrazilo dech. "A co se s ním teda stalo?" divil jsem se, že mou otázku slyšel, poněvadž jsem to řekl hodně potichu.
"S tvým otcem se stalo něco mnohem horšího..." Carlos se jen díval z okna a mě jako by si nevšímal.
"A co se teda stalo?"
"Tvůj otec bůhvíproč přestal dodávat upírům informace a....plnohodnotně se přidal k centrále s vyvražďováním upírů..." zašeptal a povzdychl si.

*
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 potihcpd potihcpd | Web | 22. února 2010 v 20:05 | Reagovat

wow

jinak tohle jvelmi zdarile, vyrovnaly sdelky dejovyk linii, dej velmi postoupil, napinani nkoncik odstavcu jjako zstaryk casu :-) nmam cvytknout
navic pridavam velke plus ztak rykle napsani pritom kvalita nubyla, ba pribyla...dal bych 10 hvezdicek, ae de jen 5 :-D

2 Jokolo Jokolo | 22. února 2010 v 20:10 | Reagovat

Danke, MuUTsQgk! :-* LloWiSqHujJu ThHeee!!!

3 potihcpd potihcpd | Web | 23. února 2010 v 15:10 | Reagovat

;-)

4 Kely Kely | 25. února 2010 v 22:46 | Reagovat

Vy jste mi hrdličky...  Ale co já jako? :-?

5 Jokolo Jokolo | 26. února 2010 v 15:55 | Reagovat

Vis jak dlouho trva, nez neco takovyho napisu? :-)

6 potihcpd potihcpd | Web | 27. února 2010 v 12:57 | Reagovat

hoodne dlouho :-D

7 Safira Safira | 9. března 2010 v 10:14 | Reagovat

Hee Jokolo, od tebe by se mohly dilinky učit :-D Takle ku*vit češtinu neumí ani ony :-D  8-) ZhEe tEEe tOo bAViI... :-D

8 Kely Kely | 22. března 2010 v 19:48 | Reagovat

Safiro... tak nekecej a uč se :D  :D  :D

9 Safira Safira | 23. března 2010 v 9:06 | Reagovat

ToO Mě pOoVazHuJEes zAAAa dILinKhUu??? ←?? :D  :D  :D

10 Dorothylop Dorothylop | E-mail | 18. července 2017 v 22:40 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170718

11 Arlenenug Arlenenug | E-mail | 22. července 2017 v 0:29 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

12 SandyImarm SandyImarm | E-mail | Web | 31. července 2017 v 21:38 | Reagovat

http://www.copic-sketch.ru - copic sketch

13 MariaKig MariaKig | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 3:57 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений позволят секс-игрушки

Один из самых востребованных способов достигнуть ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться дополнительной симуляции чувствительных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это упрочит вашу эмоциональную связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены эрекционные кольца, наручники, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно найдете то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и другие интим-товары вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

14 Carolynfub Carolynfub | E-mail | 4. srpna 2017 v 18:44 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

15 Carolynfub Carolynfub | E-mail | 6. srpna 2017 v 2:39 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

16 Carolynfub Carolynfub | E-mail | 6. srpna 2017 v 13:17 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

17 Dol33larjah Dol33larjah | E-mail | 13. srpna 2017 v 6:08 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#Zs16H05PKB>
<img>http://0.00000007.ru/3#3aUvx82TUR</img>
</a>
------------------------
Неизменно большое количество socks и proxy серверов онлайн
в данный момент: 33557 IP в 198 странах
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера целиком и полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Сохранить в тайне или изменить ваш IP можно двумя кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие цены на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении периода действия аккуанта.
ICQ бот на всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#8P680ANzay>Vip proxy</a>
__________
порт openvpn
openvpn tls
socks5 +для брута купить
открыть +в обход блокировки

18 DorogiKRDEn DorogiKRDEn | E-mail | 24. srpna 2017 v 17:58 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Приморско-Ахтарск. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Качественно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 88612412345
___________________________
благоустройство двора многоквартирного дома москва
сайт благоустройство десногорск
саранск строительство благоустройство
презентация благоустройство и озеленение
тендеры на благоустройство зимой

19 Sandrasok Sandrasok | E-mail | 29. srpna 2017 v 3:33 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Тимашёвск. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Под КЛЮЧ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 7(861)241-23-45
___________________________
благоустройство г уфа
благоустройство вестибюлей
благоустройство индивидуального жилого дома
благоустройство двора в детском доме
строительство и благоустройство дорог в москве

20 MariaKig MariaKig | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 12:41 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут интим-товары

Один из самых популярных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться стимуляции эрогенных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную связь и поможет стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены эрекционные кольца, наручники, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно сможете отыскать то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и прочие интим-товары вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

21 BethanyCsk BethanyCsk | E-mail | Web | 7. října 2017 v 17:12 | Reagovat

http://www.scoop.it/t/general-information-107/p/4086099374/2017/10/04/canada-drugs-24-canadian-online-pharmacy

22 Avito321Kr Avito321Kr | E-mail | 22. října 2017 v 9:10 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

зачем воруют аккаунты в авито
купить мужские кроссовки нью баланс на авито
кошелек авито не пополняется
пополнить кошелек авито с киви
авито деньги перевел а товар не получил

23 BethanyJjn BethanyJjn | 15. listopadu 2017 v 20:17 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and whined about his wakefulness. I totally told him to <a href=http://buysomaonline.strikingly.com/>link</a> and deal with it.

24 RonaldFag RonaldFag | E-mail | Web | 15. března 2018 v 2:20 | Reagovat

заработок в интернете пикабу
: https://vk.com/wall-163526156_1

25 RonaldFag RonaldFag | E-mail | Web | 18. března 2018 v 4:02 | Reagovat

заработок в интернете европейская рулетка
: https://vk.com/wall-163526156_2

26 RonaldFag RonaldFag | E-mail | Web | 19. března 2018 v 21:01 | Reagovat

заработок в интернете на кликах
: https://vk.com/@-163526156-kak-zarabotat-v-internete-svoi-pervye-150000-rublei-za-mesya

27 RonaldFag RonaldFag | E-mail | Web | 20. března 2018 v 2:29 | Reagovat

я не могу заработать в интернете
: https://vk.com/wall-163526156_1

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.