DDF 22

1. března 2010 v 9:59 | Jokolo |  Desmond Ford
Deník Desmonda Forda, 22. kapitola


"Takže ty tomu vážně věříš?!" zařvala Juliet na Owena přes celý byt. Nikdy se nehádali, i když spolu chodili už šest let, teď to bylo poprvé.
"Ano, věřím! Copak Ty si to neuvědomuješ? Všechno to, co jsem Ti tu říkal?! Snažím se Ti to vysvětlit!" snažil se trochu klidněji Owen, ale nešlo mu to.
"Ne, ty se mi to nesnažíš vysvětlit, Ty mě chceš prostě přesvědčit, že ty Tvoji ´upíři´ nebo co to je existují!" řvala opět Juliet.
"Ale oni existují!" Owen to vykřikl tak rázně, že převrátil umělohmotný stůl, který stál před ním. "Mluvil jsem s několika lidmi, kteří je znají! Mám důkazy, že existují! Vím o tom víc, než TY!"
Na Juliet bylo znát, že téměř brečí. Oči měla rudé a navlhlé. Téměř nebyla schopna mluvit.
"Uvědomuješ si, kvůli čemu ničíš náš vztah?" dívka slzy už neudržela. Kapaly jí na její krásnou tvář. V Owenovi se hnulo svědomí a konečně procitl.
"Omlouvám se." řekl zkroušeně a na tváři se mu objevil výraz lítosti. Posadil se na gauč a vložil si obličej do rukou.
"Já...nechci, aby jsme se dál hádali. Obzvlášť ne, kvůli takovéhle věci." promluvila s lítostivým tónem v hlasu Juliet. "Až s těmihle blbostmi přestaneš, vrátím se." poté odešla do ložnice sbalit si věci. Owen si ze začátku myslel, že ho Juliet v jeho plánu bude podporovat. Ze začátku se taky tak dělo. Když začali vyšetřovat zmizení Fordových, šli do toho spolu. Spolu vyslýchali svědky, spolu prohledávali místa činu, spolu to celé šetřili. Až když se Owen dozvěděl, že Christopher pracuje pro neznámou vládní organizaci, začal vše více prošetřovat. Na úřadech její existenci rázně popírali, v tu dobu Juliet začala pochybovat, že je moudré plést se do toho. Owen ale pokračoval v pátrání po účelu organizace dál, až se nakonec bohužel dopátral. Jakýsi černoch mu vyzradil všechno, co potřeboval vědět. Kdy byla organizace založena, kdo jí spravuje, kde získává finance a hlavně k čemu slouží.
Po roce pátrání se Brune odhodlal k nějaké akci. Chtěl zjistit alespoň pár dalších informací na vlastní pěst. No a dopadlo to podle očekávání Juliet. Fiasko.
"Juliet, zůstaň..." špitl ještě Owen, když jeho snoubenka odcházela. "Prosím." podíval se na ní. Ona mu pohled oplatila, ale to bylo vše. Poté se jen rozplakala, vzala malý kufr, zaklapla za sebou dveře a odešla.

*

"No konečně!" řekl Brune, když jsem celý skleslý vešel k nám do provizorního pokoje. "Kde jste proboha byli? A proč se tváříš, jak kdyby ti ulítly včely?" zeptal se trošku posměšně a sčísl si světlé a zpocené vlasy na stranu. Opět mlátil do pytle.
"Byli jsme za Miraltou." řekl jsem mu a posadil jsem se na postel. Uvědomil jsem si, že mám stále v kabátu zbraň, ale nechtěl jsem jí před Brunem vytahovat. Nechal jsem jí tam, kde byla.
"Aha. A copak se tam dělo?" vyptával se Brune dál, mezitím co mlátil do pytle vycpaného slámou a podobným haraburdím. Trénoval takhle pořád a bylo to na něm dosti znát.
Nechtěl jsem mu říkat, co mi pověděl Carlos. Nevěřil by mi, že jsem zčásti upír. Zbytek s Miraltinými obrazy a o letadlu jsem mu ale řekl.
"Říkáš letadlo padající na Washington?" Wayce přestal do pytle mlátit a zadíval se na mě potom, co jsem mu vše vypověděl.
"Jo." stručně jsem mu odpověděl a lehl jsem si. Mezitím jsem si sundal kabát a zbraň jsem v něm nechal.
"Kam padalo?" ptal se dál.
"To nevím. Nebylo to poznat."
"No dobře. A co ještě ta ženská říkala?" začal opět mlátit do pytle.
"Nic moc. Jen jsme se seznámili a ona pak odešla s Carlosem do zadní místnosti. Ten mi pak řekl, že prý probírali nějaké plány. Víc neřekl. Já si celou dobu prohlížel ten obraz."
"Jak dlouho si na to čuměl, prosimtě?" zeptal se a na tváři mu pohrával úsměv.
"A víš, že ani nevim? Tak kolem čtvrt hodiny." řekl jsem poklidně.
"Ty si čtvrt hodiny koukal do stěny, chlape?" teď už se doopravdy přímo smál.
"Já nekoukal do stěny. Já celou dobu sledoval to letadlo. A celkově ten obraz."
Brune jen nevěřícně a zároveň posměšně pokýval hlavou a začal zuřivěji mlátit do pytle.
"Proč pořád do něčeho mlátíš? Nebo proč tolik trénuješ?" ptal jsem se ho a zpod polštáře jsem vytáhl knížku, kterou mi dal ten albín, Christoph. Prý bych si jí měl přečíst. Často mi dával nějaké knihy, většinou historická dramata nebo naučnou literaturu. Samozřejmě jsem to za týden vše nestihl přečíst, ale byla to dobrá zábava.
"No, sám nevím. Od tý doby, co sme vypadli z centrály sem moc často netrénoval, tak nechci vypadnout z formy." řekl, přestal mlátit do pytle a otřel se do ručníku, který měl připravený na židli.
"Vždyť je to asi týden. To chceš být jak Rambo?" zeptal jsem se trochu posměšně a našel jsem v knize stranu 36.
Na to Brune neodpověděl, jen na sebe hodil tričko a odešel z místnosti. Nejspíš asi zase někam trénovat. Já jsem na to přestal myslet a začetl jsem se do knihy...*

Juliet rychle kráčela po ulici a prodírala se davem. V ruce držela malý kufr s oblečením, peněženkou a dalšími důležitými věcmi. Na rameni měla navléklou kabelku. Hodlala jít ke své matce. Tam jedině teď mohla žít, dokud Owen nepřestane bláznit s těmi upíry a tajemnou organizací. Nechtěla, aby se z jejího budoucího manžela stal vyšinutý blázen, který věří takovýmhle hloupostem. Až se uklidní a přestane po nich pátrat, vrátí se k němu. Jen doufala, že to bude brzy.
Z kabelky na rameni vytáhla modrý mobil a vytočila číslo své matky. Přiložila ho k uchu a asi minutu poslouchala pípání. Nikdo to nebral. Zkroušeně vložila mobil zpět do kabelky a dala se vlevo. Kousek od ní se k nebi tyčil velký Washingtonský památník. Právě procházela kolem Arlingtonského hřbitova, kde byli asi před týdnem zavražděni dva lidé. Juliet se při vzpomínce na to otřásla. Bylo tu nalezeno mnoho důkazů, stopy po krvi, ale ta nepatřila ani jednomu ze zavražděných. Podle všeho byli lidé chladnokrevně zastřeleni. Budoucí McBrianová si přála, aby byl vrah chycen. Přímo nesnášela vraždy a vůbec zločiny. Velmi to prožívala. Kdyby věděla, kdo stojí za ní, nejspíš by utekla daleko odsud zpátky k Owenovi. Přímo za ní stál totiž jeden z vrahů.


*


"Desmonde? Můžeš na chvilku?" ozvalo se z uvítací haly. Byl to hlas Christopha. Zavřel jsem knihu a opět jí dal zpět pod polštář. Myslím, že to bylo už pozdě večer. Brune už celý znavený tréninkem ležel v posteli a hlasitě pochrupoval.
Vyšel jsem skrčený z mého pokoje. Opět jsem ucítil zápach kouře, který se rozléval po celé hale od barelů a hořícíh krbů. Kouř se v místnosti díky šachtě ve stropě nehromadil, ale cítit byl dost. Uprostřed místnosti stál Carlos s Christophem a pár dalšími lidmi, které jsem znal jen od vidění. Došel jsem až k nim.
"Desmonde, chtěl bych ti někoho představit." řekl a ukázal na skupinku, která stála vedlě něj. Jedna žena a dva muži. Jednoho z nich jsem znal. Byl to ten plešatý, kterého jsem se ptal, kde je Carlos. Další dva lidi jsem neznal.
Já jsem jen pokývl hlavou a podíval jsem se na ně. "Tak tohle je Paul." představil mi Christoph prvního člověka, který stál přímo vedle něj. "Má tu na starosti jídlo, oblečení a všechny tyhle věci. Pokud by jsi cokoliv z toho potřeboval, dej mu vědět." potřásl jsem si s Paulem rukou a Christoph mi poté představil ženu, která stála vedle Paula.
"Tohle je Elizabeth. Její funkce tady je obstarávat zbraně, takže kdyby jsi měl problém tohoto typu, běž za ní." Elizabeth mi taktéž potřásla rukou. Byla to žena střední postavy s hnědými vlasy svázanými do culíku. Měla znavený, ale přesto veselý výraz. Poslední byl na řadě holohlavý muž, který měl v puse cigaretu, na sobě měl tmavě zelené tričko a džíny. Tvářil se, jako by každého nesnášel, jako by mu vadila přítomnost každého, kdo se dostane do vzdálenosti metr od něj.
"Tak a tohle je Samael." řekl Christoph nakonec a ukázal na něj. Uvědomil jsem si, že také stál společně s albínem venku u barelu, když jsme k "bunkru" v podzemí s Brunem poprvé přišli. Na hlavě měl vytetován nějaký čínský znak. Podal jsem mu ruku, on ale stál dál bez hnutí. Podal mi jí až po tom, co na něj Christoph sykl. Vypadalo to, jako by to dělal s velkým znechucením. "Má na starosti hlídání bunkru společně s Gabrielem, ten je ale venku. S tím se potkáš později. Tak ses seznámil, teď můžeš jít." řekl a usmál se. Přišlo mi to dost divné. Ne to seznamování, ale že to bylo tak krátké. Čekal jsem, že by jsme si mohli ještě chvilku povídat, ale na to se tady asi nehrálo.
Když už jsem procházel otvorem ve zdi do svého pokoje a všichni se opět rozprchli, zavolal za mnou ještě Christoph, ať se za ním ráno stavím. Já jen přikývl a vešel jsem do svého kamenného pokojíčku.*"Madam! Madam, promiňte!" ozvalo se najednou za Juliet. Ta se rychle a vyděšeně otočila. Stál tam vysoký holohlavý černoch v obleku a klobouku. "Mohl bych s vámi mluvit?" řekl, přišel blíž a sundal si klobouk.
"No...A o čem?" zeptala se zmateně a posunula si kabelku výše na rameno.
"Víte, nelekejte se prosím, jde o důležitou věc, nemohl bychom si jít někam sednout, prosím?" zeptal se. To Juliet přišlo podezřelé. Myslela jsi, že je to nějaký úchyl.
"No, to asi ne. Musím jít, sbohem." řekla, otočila se a kráčela pryč.
"Prosímvás, vyslechněte mě! Nejsem žádný pouliční prodavač nebo úchylák, jde o důležitou věc, poslouchejte mě prosím!" trochu hlasitěji a prosebněji řekl muž a chytil ženu za loket.
"Pusťte mě!" vysmekla se mu Juliet a zuřivě se na něj podívala. "Nechte mě na pokoji!" řekla výhružně a otočila se na podpatku.
"Ano, máte pravdu. Nejspíš vás nechám na pokoji. V tom případě se ale stane nechtěná tragédie." zašeptal potichu černoch.
"Nechte mě na pokoji nebo zavolám policii!" zařvala Juliet tak, že se po ní dívali všichni kolemjdoucí. To přesně chtěla, aby nasebe upoutala pozornost a kolemjdoucí jí poskytovali jakousi "ochranu" před neznámým.
"Policie bude potřeba, ale jen pokud mě nevyslechnete." snažil se muž Juliet uklidnit a popošel opět o krok blíže.
"Co tím sakra chcete říct?" Juliet byla naprosto vytočená, když jí v takovéhle situaci začal obtěžovat nějaký cizí chlap.
"Chci tím říct to, že když mě nevyslechnete, tak váš snoubenec zemře..." sykl potichu.


*
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kely Kely | 1. března 2010 v 21:41 | Reagovat

:-)  :-)  :-)

2 potihcpd potihcpd | Web | 7. března 2010 v 3:23 | Reagovat

wow

3 Safira Safira | 8. března 2010 v 9:09 | Reagovat

Ještě jsem to nepřečetla, ale preventivně říkám Super! :-D

4 potihcpd potihcpd | Web | 8. března 2010 v 17:54 | Reagovat

to je spravny nazor :-D

5 Safira Safira | 9. března 2010 v 12:36 | Reagovat

Už jsem to přečetla a trvám na svym : SUPER! I přes to, že je slunečno, mě z toho pěkně mrazilo...  :-D Jokolo, ty to se svym talentem dotáhneš daleko 8-)

6 EssayErudite EssayErudite | E-mail | Web | 26. července 2017 v 12:46 | Reagovat

Essay writing Service - EssayErudite.com

We value excellent academic writing and strive to provide outstanding <a href=https://essayerudite.com>essay writing services</a> each and every time you place an order. We write essays, research papers, term papers, course works, reviews, theses and more, so our primary mission is to help you succeed academically.

Don't waste your time and order our <a href="https://essayerudite.com/" />essay writing service</a> today!

7 SandyImarm SandyImarm | E-mail | Web | 31. července 2017 v 21:20 | Reagovat

http://www.copic-sketch.ru - маркеры copic

8 MariaKig MariaKig | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 11:47 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут эротические товары

Один из самых востребованных способов достигнуть невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться стимуляции эрогенных зон. Только не используйте его в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это упрочит вашу эмоциональную связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены эрекционные кольца, наручники, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы скоро найдете то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

9 Carolynfub Carolynfub | E-mail | 4. srpna 2017 v 16:39 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

10 DorogiKRDEn DorogiKRDEn | E-mail | 26. srpna 2017 v 14:45 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Славянск-на-Кубани. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Точно в срок

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8 861 241-23-45
___________________________
муп благоустройство бобров
муп благоустройство спас-деменск школьный 14
благоустройство карьеров
благоустройство частных участков фото
благоустройство территории центра района

11 MariaKig MariaKig | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 22:41 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений позволят секс-игрушки

Один из самых востребованных способов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это укрепит вашу эмоциональную связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно сможете отыскать то, что придется по вкусу вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и остальные интим-товары вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

12 Avito321Kr Avito321Kr | E-mail | 29. září 2017 v 3:22 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

купить аккаунты авито компании
продам акк авито
как залить на авито видео
как положить деньги на авито через терминал
как пополнить кошелек на авито бесплатно

13 BethanyVgv BethanyVgv | E-mail | Web | 10. října 2017 v 0:34 | Reagovat

https://sta.sh/01cc2ld1rbjb

14 BethanyWsl BethanyWsl | 26. října 2017 v 16:10 | Reagovat

Hey all! Recently I have been dealing with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://freegameshd.com/index.php?task=profile&id=217758>Contact</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

15 AlysonYuv AlysonYuv | E-mail | Web | 29. října 2017 v 0:56 | Reagovat

https://spark.adobe.com/page/hiCRYxjapyozE/

16 BethanyJas BethanyJas | 11. listopadu 2017 v 3:26 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and cried about his anxiety. I totally told him to <a href=https://www.instructables.com/member/celestesienna/>site</a> and deal with it.

17 Asfalt93mn Asfalt93mn | E-mail | 6. února 2018 v 12:09 | Reagovat

вакансии озеленение благоустройство волгоград
благоустройство городских территорий волгоградской области 2014
проект жители-за чистоту и благоустройство
коммунальное предприятие благоустройство харьков
прибрежное благоустройство рек

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.